Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Bu Tory burch çantasını şahsen görmek, genel olarak tüm farkı

Bu Tory burch çantasını şahsen görmek, genel olarak tüm farkı

, megs ve ben de burada çantaları görmeden görevlerimizi yapıyorum. Sık sık bir noktada veya arkadaşların kollarında bir veya bir çanta daha görmüş olabiliriz, ancak genellikle çantalar mağazalara çarpmadan önce web’e çarptı. Elimizde olana kadar bir çanta hakkında bestelemek için sabırsızlanıyoruz ya da eski haberler olacak, ancak bir markanın harika resimlerle entegre edilmiş çantalarıyla ilgili geçmiş deneyim genellikle doğru bir şekilde yorum yapmak için yeterli.

Tory Burch derisi ve zincirlerin satchel’i ise gördüm. Bir Atlanta restoranında akşam yemeği yedim, Cuma gecesi insan izlediği için ve bir bayan masamızla yürüdüğü bu çantayı birkaç kez getirdim. Neden restoran hakkında freze olduğunu anlamıyorum, ancak gördüklerimi beğendiğim gibi çantasına bir göz attım.

Tory Burch çantaları pratik olarak her zaman çevrimiçi olarak çevrimiçi beklentilerimi de aştı, aynı zamanda bu bir istisna değildi. Zincir özetleme, üst düzey ve karmaşık görünen bir yöntemde gerçekleştirilir, ancak çantanın çeşitli kıyafetler ve amaçlar için bir çanta olma yeteneğini ezmemek kolaydır. Biraz punk touch sadece yeterli kişilik sunar, ancak zincir deriye dokunduğundan ve sadece üstüne yapıştırılmış değil, aynı şekilde dekore edilmiş stillerin büyük bir şekilde yapabileceği ucuz bir his yoktur. Saks ile 595 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *