Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Sevin ya da bırak: Balenciaga City çantanız artık geçtiğimiz yıl boyunca grafiti öncesi

Sevin ya da bırak: Balenciaga City çantanız artık geçtiğimiz yıl boyunca grafiti öncesi

gelebilir, biraz tartışmalı bir şey yapan önemli insanları gözlemledik: Tasarımcı çantalarını süslemek Çizimlerle, boya sıçramaları, grafiti – adını veriyorsunuz. Bazı insanlar (birkaçınız dahil) son derece maliyetli bir moda ile dikkatsiz olduklarını gördükleri için istisna alırlar, ancak diğerleri (genellikle ben de dahil) oldukça büyüktür. Sonuçta, piyasada kitlesel olarak üretilen her şeyin çok fazla olduğu bir noktada, bir çantayı kendiniz özelleştirmek bana bir parçanın daha az genel görünmesini sağlamak için kesinlikle uygun bir yöntem gibi görünüyor, özellikle de yaratıcı ve bir çanta iseniz Bir süredir ikinci bir rüzgar kullanabilir.

Balenciaga Yenilikçi Yönetmen Demna Gvasalia da bu eğilimi fark etti, görünüşe göre, Balenciga’nın serbest bırakılmasıyla birlikte (tüketicilerden ve markalardan reklam vermeden tüketicilerden yayılan desenlerle olduğu gibi) bir karar verdi. Ünlü Balenciaga City çantasının kendi graffiti kaplı versiyonu.

Bu çanta, tasarımın küçük boyutudur, aynı zamanda orta miktarda şarap kullanımı ile cesaretlendirilirken kendinize bir dizi boya kalemi almış gibi görünen çok renkli çok renkli “özelleştirmeler” içerir. Çanta benim için cazibesini kaybediyor çünkü grafiti kaplı torbalar hakkında sevdiğim şey, hiçbir ikisinin birbirine benzememesi, ancak bu çantalar gibi görünmesi için bir stilin standartlaştırılması, desenin metalaştığını gösteriyor. Gvasalia’nın yaptığı bir nokta gibi göründüğü gibi: moda metabolize edemeyecek hiçbir şey yok, özelden koparılamayacağı ve ölçekte yaratamayacağı hiçbir şey yok. Bu akıllıca bir yorum, ancak kolumu getirmek istediğim bir yorum değil.

Benden farklı bir şekilde hissediyorsanız, Neiman Marcus aracılığıyla bu çantayı 1.995 dolara alışveriş yapın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *