Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Balenciaga’nın 2012 Sonbahar Renk Swatch’ları var (ve sahne arkası casus pic)

Balenciaga’nın 2012 Sonbahar Renk Swatch’ları var (ve sahne arkası casus pic)

Not: Balenciaga, resimleri sadece iç mekan kullandığı gibi ortadan kaldırmamızı istedi.

PurseForum üyelerimizden etkilenmiş ve sürekli şaşırdım. Bu kadınların moda mahallesinin geri kalanından önce ellerini ellerine alabileceği şeyler beni her zaman etkiliyor; Sanki hepsi bir hayatta dedektifmiş gibi. Çözülmüş bir çanta sırrına ihtiyaç duyarsanız, sormanız gereken onlardır. Markaların bulunmasını önlemek için son derece zor olan şeyleri bile keşfedebilirler.

Örneğin, Balenciaga Butik’in satış kitabından bu sayfayı, Balenciaga Sonbahar 2012 renk renk örneklerini tüm ihtişamıyla ve forumumuzdaki bir konuda keşfettiğimiz gösteren satış kitabını ele alalım. Bunlar, Balenciaga’nın çok sevilen motosiklet çantalarının, önümüzdeki ön koleksiyon ve koleksiyon için yapılacağı gölgeler, birincisi yaz sonunda mağazalara çarpmaya başlayacak. Bu tonların gerçek çantalara nasıl bakacağını tam olarak görmek ister misiniz? Şanslısın. Genişletilebilir bir renk örneği tablosunun yanı sıra atlamadan sonra çantalara ilk bakışını inceleyin.

Bu arada, Neiman Marcus veya Barneys aracılığıyla Balenciaga’yı alışveriş yapabilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *