Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Christian Dior Blue Şangay Mağazası’na

Christian Dior Blue Şangay Mağazası’na

özel olarak Christian Dior’u düşündüğümde, gördüğüm tek şey Charlize Theron’un soyulması ve duyduğum tek ses ve baştan çıkarıcı bir şekilde “J’adore Dior” diyor. Marka uzun geçmişi ve zamansız estetiği ile bilinir. Ve mağazalarının Şangay’daki yeniden açılmasıyla Dior, özel ve sınırlı sayıda üreme seçimi oluşturmayı seçti.

Christian Dior’un Çin, Şangay’daki Plaza 66’daki butiği bu Mayıs ayında yeniden açılacak. Yeniden açılmasıyla Dior, Dior Blue’daki evden ünlü bir parça seçimi başlatmayı seçti. Bu parçalar sadece Şangay mağazalarında satılacak, bu da çoğumuzun onları asla satın alamayacağını ima ediyor. Bu lansman, Dünya Expo ve Dior Cruise 2011 Defilesi ile 15 Mayıs’ta Şangay’da düzenleniyor.

Dior Blue Collection, toplamda 12 ürün içerecek: Dior’un ünlü Cannage Tasarımında mavi payetli mavi palto ile mavi buzağı olan bir Lady Dior akşam çantası, mavi calfskinli bir Lady Dior Cothing Dior akşam çantası Mise en dior kostüm mücevher kolye mavi renkli inciler ve John Galliano tarafından evin tanınmış birçok modelinden birini sergileyen bir kolaj içeren grafik “Dior Lucky” eşarp.

Tabii ki hemen çantalara çekildik. Christian Dior Lady Dior çantası, siyah kaplamalı mavi buzağı derisinde çarpıcı. Bu sezon trendlere uygun olan çanta, askeri tarzda bir messenger kayışı içeriyor. Bu çanta hem klasik hem de güncel olduğu için kişisel seçimim olurdu. Ayrıca mavi payetli mavi bir buzağı lady dior akşam çantası da var. Ve el çantası ile ilgili olmasa da, başlangıçta Camille Miceli’nin ev için ilk koleksiyonunun bir parçası olarak tanıtılan Mise en dior kostüm mücevher kolye, mavi renkli inciler nefes kesici.

Bu bilgi beni mavi bırakıyor ve parçaları şahsen göremeyeceğim veya satın almaya katılamayacağımı bilerek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *