Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Bayanlar, size Zebra baskısı hakkında ne söyledim?

Bayanlar, size Zebra baskısı hakkında ne söyledim?

Dolce & Gabbana Bayan Sicilya Satchels, 1407 $ ve Luisa aracılığıyla Roma üzerinden 2805 $.

Bazen gelişen bir trend olabileceğine inandığım bir şey hakkında bir yayın oluşturduğumda, biraz moda endüstrisi harika düşünceye katıldığımı hissediyorum. Bir şey üzerinde spekülasyon yapıyorum – şekil, bir renk ya da bu durumda bir desen – aniden her yerde görmeye başlıyorum. Gucci’nin Zebra Resort çantalarının modanın leopar dışında bir hayvan baskısı ile daha ağır oynayacağının bir göstergesi olup olmadığını yüksek sesle merak ettim.

Bu sabah, bu iki Dolce & Gabbana Bayan Sicilya Satchels ve buzağı saçlarında ön siparişlerle karşılaştım ve önümüzdeki birkaç mevsim boyunca daha fazla zebra göreceğimize her zamankinden daha fazla ikna ettim. . Leopard gibi, desen de esnektir ve nötr olarak kullanılacak potansiyelin yanı sıra, geçen yıl boyunca her yerde görmediğim için biraz daha taze hissediyor.

Zebra ile ilgili sorun, diğer hayvan baskılarına kıyasla ucuz görünme eğilimine sahip olmasıdır, bu nedenle imalat ve detaylara olan ilgi çok önemlidir. Öte yandan, bir tasarımcı, baskının kamp, ​​kitchy yüksek niteliklerini tamamen kabul etmeyi ve Dolce & Gabbana’nın 2011 sonbahar koleksiyonuyla yaptığı benzer harika bir ürünle keşfetmeyi seçebilir. Dolce, Leopard ile çok daha yaygın olarak bağlantılı olduğu için şovun çok fazla zebra içerdiğini unutmuştum (ve ne güzel bir leopar baskısı var), ancak eğlenmek için bu çantalardan birini getireceğim. O kadar emin olmadığım şey, onlar için gerçekten ödeme yapmak isteyip istemediğim. Luisa ile Roma ile sırasıyla 1407 $ veya 2805 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *