Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized 3.1 Phillip Lim bizi sorgulıyor-“Tuval kaplı deri” tam olarak nedir?

3.1 Phillip Lim bizi sorgulıyor-“Tuval kaplı deri” tam olarak nedir?

Bu noktada, deriden mümkün olan her yöntemi açıkladığını gördüğümden emindim. Boyalı. Sürtünmüş. Sırlı. Sıkıntılı. “Kanlı bir Mary’nin yanı sıra ibuprofen gereksiniminin yanı sıra asılı”, bir deri tedavisinin herhangi bir tanımının beni şaşırtacağının yanı sıra net-a-Porter’s’ın 3.1 Phillip Lim sayfa çantasındaki “tuval kaplı deri” ile ilgili çizgi beni iyice karıştırıyor. Bir çantayı, son derece tanımıyla bir sıvı değil, nasıl kaplayabilirsiniz?

Ya Nap’ın açıklaması ne yazık ki ya da Lim & Co. son derece yaratıcı oldu, aynı zamanda bu seçeneklerden herhangi birinde iyi olduğumu düşünüyorum. Torba deri olduğu gibi deri gibi giyildiği sürece, tuval gibi görünmesi için tedavi eder (veya bir tür moda blendine ve o zaman çantayı her türlü sonuçla tedavi etmek) biraz mı?) Düzgün bir hile, iki terbiyeli kuşu bir taşla öldürdüğünden bahsetmiyorum bile. Sadece hafta sonu kıyafetleri için harika, sağlam görünümlü bir çantanız değil, aynı zamanda daha düşük bir malzeme için yemek yemeye gerek kalmadan aldınız. Her zamanki gibi, Lim’in çantaları piyasadaki konumları için iyi fiyatlı kalır. Net-a-Porter ile 895 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *