Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Bu adil: Tasarımcı Clare Waight Keller, son birkaç yıldır Givenchy’den

Bu adil: Tasarımcı Clare Waight Keller, son birkaç yıldır Givenchy’den

ayrılıyor Lüks moda markaları sürekli değişen bir etiket oyunu oynuyor, siz öyle. Bir gün bir tasarımcı o ve bir sonraki değil. Ve üç yıl önce Clare Waight Keller Givenchy için BT seçimiydi, bugün dışarıda.

Bugün daha erken açıklandı, Givenchy’nin yaratıcı yönetmeni Clare Waight Keller, sadece üç yıl sonra Fransız tasarım evinde görevinden ayrılacaktı. Waight Keller, ünlü Fransız markasının sanat yönetmeni olarak adlandırılan ilk kadındı ve tasarımcı, Givenchy’nin mirasına yeni bir hayat nefes almak için onurunu belirterek, yürekten duygularını ifade etmek için bugün Instagram’a götürdü. Meslektaşlarına “Hepiniz olmadan, Givenchy için vizyonumu bu kadar çarpıcı bir şekilde hayata geçiremezdim” diye yazdı. Yeni bir bölümle ilgili heyecan ifade ederek notunu sona erdirdi, ancak bu bölümün ne gerektireceğini söylemeyi ihmal etti.

Waight Keller, GV3 ve Mystic çanta da dahil olmak üzere Givenchy için birkaç yeni çanta tasarımının oluşturulmasından sorumluydu. The New York Times’a göre, ana şirket LVMH yaptığı açıklamada, tasarımcının Mart ayında Paris Moda Haftası’nda gösterilen 2020 sonbahar koleksiyonunun Givenchy için sonuncusu olacağını açıkladı. Marka henüz bir yerine geçmedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *