Marc Jacobs Boho Dokuma Hobo

Bir çanta modifikasyonları kavramında nasıl altı ay kullanılması komik. Marc Jacobs Bahar 2010 pist şovunda saçaklı çantaları ilk gördüğümde, biraz emin değildim. Tasarımla kendime çok fazla zaman tanıdı, ancak çantaları seviyorum. Varlıklarına istifa ettiğimden ya da onlar için gerçek bir sevgim olduğu için bunun için olduğundan emin değilim, ancak ikincisini tercih edeceğim.

Bu koleksiyonun birçok prototip örneği Marc Jacobs Boho dokuma hobo ve aynı şekilde en güçlü olduğuna inanıyorum. Çantaların ön değerlendirmede, saçakların perakende için biraz kısaltılacağını tahmin ettiğimde haklı olabileceğime inanıyorum ve bu da çantanın sepetçilik yanılsamasının asılı deri üretimi olmadan merkez sahne almasını sağlıyor. bir dikkat dağıtıcı.

Benim için, bu çantanın saman taşımasının zarif bir deri versiyonunu üretme yeteneği neredeyse tüm çekilişini koruyor. Büyük tasarımcılardan gelen saman çantaları iğrenç bir şekilde pahalı olabilir, aynı zamanda haftanın her günü dokuma deri bir versiyon için biraz daha fazla ödeme yapmayı tercih ederim. İki deri katmanındaki renk varyasyonu en iyisidir – biraz doğal bir renk profilini korumak için yeterli, ancak çantanın tam olarak nasıl inşa edildiğini bulmak istemek için hala farklıdır.

Sonra saçak konusu var. Birçok insanın şikayet ettiği çantanın tek unsuru, ancak sıcak havaya yaklaşma bağlamında kontrol edildiğinde, Eylül pist şovunda olduğu gibi biraz aptal yerine uygun ve eğlenceli görünüyor (belki, sadece bir biraz). Çantanın kayışı naylon dokuma yerine deri ise istiyorum, ancak omuzda kesinlikle oldukça rahat hissedecek. Peki, bunlardan birini ilk alan kim olacak? Bergdorf Goodman ile 1795 $ karşılığında alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *