Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Yeni Prada Cleo, 1990’lardan

Yeni Prada Cleo, 1990’lardan

önemli bir Prada şekli üzerinde oynuyor ve bir markanın gelişimi de doğaldır: bir marka ve malları, kalıplarla da değişiklik yapacak. Bununla birlikte, on yıl sonra on yıl sonra, eski çevrelerin geri döndüğü ve tekrar yeni olduğu kanıtlanmıştır. Bu eski stillerin birçoğunun yeniden canlandırılması, şimdi ideal olan sevgili üst düzey markalarla nihai hüküm sürüyor ve aynı zamanda açılan silahlarla karşıladı. Prada, 2000, 2005 tarihli ve 2006 da dahil olmak üzere birçok geleneksel tasarımından birkaçını yeniden yayınladı. Bu çantaların yeniden canlanmasının üstünde Prada, yeni yeniden dilimine odaklandı.

Prada Cleo temizlenmiş deri taşıma çantası siyah

Prada Cleo Taşıma Çantası Siyah

Prada Cleo Taşıma Çantası Siyah

Prada Cleo temizlenmiş deri taşıma çantası siyah

Bununla birlikte, ince ve pürüzsüz bir deri çanta, herkesin İtalyan moda evi hakkında konuşan herkesin yanı sıra 1990’lardan gelen önemli bir Prada şeklinde bir oyun. Prada’nın ‘Çoklu Görüntüler’ şovunda piyasaya sürülen Prada Cleo aksesuar serisi, aynı zamanda arşiv Prada stillerinden motivasyon ve standart zanaat yöntemlerini, markanın mirasının geliştirilmesini ve yeniden icatını sergilemek için bir yöntem olarak çekiyor. Ayrıntılı ve yuvarlak stil, taşıma üzerinde taşındığında vücuda yakın sarılmak için yapılır ve aynı zamanda elle getirilir.

Gümüş Prada Cleo

Gümüş Prada Cleo

Deride tamamen çağdaş tasarımla eşleşen küçük bir parlaklık var. Aslında, Cleo çanta serisi, aynı zamanda eski ve bir kerede yeni hissettiren geleneksel ve fütüristik ince bir çizgiyi yürüyor. Her çanta, özel yapım süren sürer, bu da çantanın şeklini iyi tutmasına yardımcı olur ve metodoloji Prada’nın başlangıcının başlangıcına kadar uzanır. Torbanın tabanı yuvarlak bir tasarıma sahiptir, arka kısım, yumuşak eğimli kenarlarla yan yana gelen çok boyutlu bir görünüm sağlamak için önden birkaç inç daha düşük oturur. Güçlü, ifade yapan bir binadan ve şekilden memnun olan tarzda doğal bir kadınlık ve incelik var.

Prada Cleo çantalarının ürün yelpazesi Spazzolato deriden (fırçalanmış buzağı derisi) ve oldukça hafiftir. Torbanın önünde, stile güzelce birleşen küçük, tonal emaye Prada üçgen logosu bulunur. İki varyasyon vardır: bir üst kanalın yanı sıra bir üst açıklık (daha büyük boyutta da mevcuttur).

Beyaz Prada Cleo ve Aqua’da Flep ile Cleo

Prada Cleo Taşıma Çantası, yapılandırılmış şekil ürünlerin sonbaharda çıkmasını sağlamayacağı için hızla geri alınabileceğiniz manyetik bir kapak kapağına sahiptir. İçeride, maksimum boyut değilse telefonunuzu şekillendirebilen bir deri arka kese açık cep keşfedeceksiniz. Torbanın gövdesi, günlük ürünler için ve çok daha sert bir yapıdan bu yana, ürünlerinizi bulmak oldukça kolaydır. Deri taşıma kayışı incedir, ancak aşırı derecede değil, aynı zamanda kolunuzda iyi oturur ve vücudunuza yakındır. Temizlenmiş deri esnek ve dayanıklıdır, ancak aynı şekilde hafif, kolunuzda bir şey varmış gibi hissettirir. Bu torbanın boyutları, üst kapak seçeneğinden daha büyük olan 8.7 ″ H x 2.4 ″ L x 10.6 ″ W’dir. Bu çantaya düşkünseniz, ancak daha büyük olma arzusunu seviyorsanız, sizin için de bir seçenek var. Birincil fark, belirgin daha büyük boyutun yanı sıra, ayarlanabilir bir taşıma kayışı kullanmanızdır.

Prada Cleo taşıma çantası siyah, prada bağcıklı derbi ayakkabıları ve soluk saten elbise

Prada Cleo taşıma çantası siyah, prada bağcıklı derbi ayakkabıları ve soluk saten elbise

Bu tarzın diğer versiyonu, bir flep ile Prada Cleo taşıma çantasıdır ve birincil fark ön kapak kapanmasıdır. Stilin geri kalanı, temizlenmiş deri, deri sap ve Prada’nın bir iç yama cebi ile birlikte logo naylon astarıyla açık üst versiyona son derece benzer. Dikkat edilmesi gereken bir şey, bu çantaların her ikisinin de sabit bir azalma taşıma kayışına sahip olmasıdır. Bu versiyondaki boyutlar biraz farklıdır: 6.1 ″ H x 1.6 ″ L x 8.7 ″ W.

Prada.com’da Prada Cleo’yu keşfedin
Prada bağcıklı derbi ayakkabıları

Prada Cleo, Beyaz ve Siyah, Temizlenmiş Deri Mini Keskin

Fırçalanmış deri mini kese ve soluk saten elbise

Prada Cleo temizlenmiş deri taşıma çantası siyah

Prada metal saç klipleri

Şimdi satın al

Beyaz Prada Cleo

Prada Cleo, siyah flep ile

Prada metal saç klipleri

Prada bağcıklı derbi ayakkabıları

Fırçalanmış deri mini kese

Aqua’da flep ile cleo

Prada deri botları

Gümüş Prada Cleo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *