Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags PURSEBLOG BÜLÜM: Mükemmel bir bahar manikürü

PURSEBLOG BÜLÜM: Mükemmel bir bahar manikürü

için 10 soluk oje, New York Times dergisi gerçekten sevdiğim bir sütun çalıştırıyor: tavsiye mektubu. İçinde, bir yazar bir konuyu ve erdemlerini açıklar. Konum, hiç bir öneri oluşturmam istendi, pastel manikürlerden lehine olurdu. (Ne hakkında bestelediğimi merak etmeyi umduğumdan daha fazla zaman geçirdim, bu yüzden eminim.)

Çok fazla siyah giyiyorum, saçlarımı boyayın parlak renklerinin yanı sıra, belirsiz pastel olarak bile nitelendirilecek tek moda ile ilgili tek bir şeye sahip değilim, ancak bir şekilde, tırnaklarımda sürekli olarak hissettiren tek gölgeler onlar . Siyah bile, vücuduma koyduğum her ne için tercih ettiğim renk bile, her zaman formda değil, ancak pişman olduğum bir bebek mavisi veya nane çevre dostu manikürüm olmadı. Soluk tırnaklar yıllardır hayatımda bir aykırı oldu.

Şu anda tırnaklarım lavanta. Geçen hafta, Beyaz’a gelmeden önce Grest Grey. Renkin kendisi, parıltı veya parıltı olmadan kireçli tonları tercih etme eğiliminde olmasına rağmen, gölgenin kesildiği gerçeği kadar önemli değildir. Ben düzenliliğe eğilimli değil, pis bir şehirde çevrimiçi çevrimiçi, ancak soluk, bozulmamış tırnaklar her elime baktığımda hayatımda biraz sipariş var gibi hissettiriyor.

Bu manikürlerden birini yılın herhangi bir zamanını giyeceğim, ancak çok sayıda kadının baharda onlara doğru çekilmiş hissettiklerini anlıyorum. Bunu akılda tutarak, şu anki tercih edilen soluk tonlarımdan birkaçını, hem geleneksel renklerde hem de daha çağdaş versiyonlarda, satın alma zevkiniz için aşağıda seçtim.

Tereyağlı Londra Tırmık Tomurcuklu Tomurcuklar
Sephora üzerinden 15 $

Chanel Le Vernis Monokromlu Oje
Chanel üzerinden 28 $

LA Favorita’da Christian Louboutin Nail Lacqauer
Sephora üzerinden 50 $

Çıplak Deborah Lippmann Oje
Net-a-Porter üzerinden 18 $

Dior Tırnak Jel Radiate Tırnak Lake
Sephora üzerinden 27 $

Formula X X Bale Leylak Peri’de Güzel Oje
Sephora üzerinden 12,50 $

Marc Jacobs, harika Cuma günü yüksek radyasyon cilası çıkardı
Sephora üzerinden 18 $

Gloucester Crescent’teki Matcha Oje tarafından güçlendirilen harika bademler
Sephora üzerinden 14 $

Kampta RGB Kozmetik Oje
Net-a-Porter üzerinden 18 $

Subnormal’de Smith & Cult Oje
Net-a-Porter üzerinden 18 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *