Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Alexander Wang Rocco ağır ve eksik şekil

Alexander Wang Rocco ağır ve eksik şekil

hem tweetledim hem de yeni bir çanta satın alımıyla son derece hayal kırıklığına uğradım. Bu kadar da.

Alexander Wang Rocco, şık şık havası için takıntılı olduğum bir tarzda. Rocco’nun bu versiyonunun kalbim vardı. Dalgalı dikişli ana hatlar, bagaj renkli deri için, alttaki kırmızı ton ton saplamalarla birlikte böyle güzel bir boyut ekledi. Ayrıca internette gördüğümde buna sahip olmalıydım. Mükemmellik!

El çantası seven dünyanın geri kalanı hala orijinal Alexander Wang Coco’nun siyah deri ve pirinç saplamaları ile birlikte. Aslında, kendimi pirinç orijinalin yanı sıra siyah ve pirinç orijinal bekliyordum. Ancak deve deri versiyonunu tespit ettiğimde bu zayıf hissi dizlerimde aldım. Alexander Wang web sitesinde sipariş göndermeyi tıkladığım gibi mükemmel görünüyordu.

Geçen hafta gösterilen çanta, ambalajı anında açtım. Alexander Wang, muhteşem bir kutuya gönderdi, son derece net-a-porter. Kusursuz bir şekilde sarıldı ve daha fazla kağıt mendil katmanını geri çektiğimde çantayı ortaya çıkardığını gördüm. Sonra takip etmeyeceğini umduğum his geldi: hayal kırıklığı.

Deri çarpıcı, kalın ve smooshy ve dalgalı dikişli detay böyle hoş bir dokunuş katıyor. Saplamalar fantastik bir renktir, ciltli gümüş tonlu fermuar sabitlemesini tamamlayan, gümüş tonlu bir renktir. Her materyal beklediğim gibi, sevdiğim gibi.

Şimdi hayal kırıklığı yaratan kısım geliyor.

Çanta son derece ağır. Zamanla çok sayıda çanta denedim ve her zaman saplama trendini sevdim, ancak bu çanta kolumda tuttuğum en kötü ağırlık / boyuttan birine sahip. Damgalar dipte olduğunda, Duffel gövdesinin zemine doğru eğilmesinden başka seçeneği yoktur, saplamaların ağırlığı deriyi doğrudan aşağı çeker.

Boyut, Louis Vuitton Speedy 30’a çok benziyor, bu da zaman zaman insanların şekil eksikliği nedeniyle sevmediği bir çanta daha. Rocco gerçekten şekil yok, çantanın gövdesi web sitesinde olduğu gibi görünmüyor. Açıkçası, bu çantayı fotoğraflayan her web sitesi onu dolduracak, bu da ona çok umutsuzca arzu ettiğim yapıyı ve şekli sağlayacak.

Belirli bir çanta için pastıldığım, satın aldım, sonra hayal kırıklığına uğradım. Bölüm, bu çantayı çok uzun süredir geliştirdiğimden beri olabilir, aklımda göründüğüm gibi tam olarak görünmesini umuyoruz. Şimdi seçmem gereken tek şey çantayı geri döndürüp döndürmeyeceğim, ki bu benim için tamamen nadir bir şey.

Rocco’nun bu sürümünü Net-A-Porter üzerinden 875 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

Bir karar vermeme yardımcı olmama ve düşüncelerinizi aşağıdaki bu çantada paylaşmama yardım edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *